Eli kanlı siyonistler için kanun teklifi Meclis’te! Vatandaşlardan büyük destek

  • Haber7 – ÖZEL

Geçtiğimiz ay Türkiye’de yaşayıp işgalci İsrail’in soykırımlarına katılmak için Gazze’ye giden siyonistler için HÜDA PAR tarafından kanun teklifi verildi. 

Bugün Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu‘na getirilecek olan kanun teklifinde, katliama ortak olan Türk vatandaşı olan siyonistler vatandaşlıktan çıkarılacak ve mal varlıklarına el konulup aile fonuna aktarılacak. Katliama katılıp insanlık suçu işleyen siyonistlerin ağırlaştırılmış müebbet hapis alması sağlanacak. 

BÜYÜK DESTEK: ÜLKEMDE SİYONİST İSTEMİYORUM!

Kanun teklifine sosyal medya kullanıcısı vatandaşlardan büyük destek geldi. Dün akşam saatlerinde açılan “#ülkemdesiyonististemiyorum” etiketi, kısa sürede atılan on binlerce gönderi sonucu Türkiye gündeminde 1. sıraya yükseldi. Sabah saatlerine kadar 140 bin gönderiyi aşan etiket, 1. sıradaki yerini korumaya devam ediyor.

KATLİAM İÇİN TÜRKİYE’DEN 4 BİN SİYONİST GİTTİ!

Türkiye gazetesinin haberine göre;  Türk vatandaşlığı bulunan 4 bin siyonistin, İsrail askeri olarak Gazze’ye gidip soykırıma destek verdiği ortaya çıktı.

Türk pasaportu taşıyan 4 bin Siyonist katilin 65’inin cephede öldürüldüğü belirtildi. Soykırım suçuna karışan siyonistlerin, deşifre olmamak için üçüncü ülkeler üzerinden ve farklı kimlikler kullanarak İsrail’e geçtiği kaydedildi. Arkadaş Derneği, CHABAT ve İsrail’deki Türkiyeliler Birliği bu süreçte etkin rol aldı. 7 Ekim’den bu yana Gazze’de Filistinli mücahitler tarafından en az 65 Türk vatandaşı siyonist öldürülürken 110’unun da yaralandığı vurgulandı.

DEMİR KUBBE’DE TÜRK PASAPORTLU SİYONİST

İsrail’in “Demir Kubbe” sisteminin başındaki generalin de bir Türkiyeli olduğu öğrenildi. İsrail’de yaşayan ve Türk vatandaşlığı olanların ana merkezi Tel Aviv’de Batyam bölgesi. Bir tür getto niteliği taşıyan bölgede Türk usulü restoran ve kahvehaneler bulunuyor. Bu kişiler arasında yılın önemli bir bölümünü Türkiye’de geçirenlerin sayısı da oldukça fazla.

İSRAİL’DEN “TÜRK VATANDAŞI” İFŞASI

Filistinli mücahitlere verilen desteği akamete uğratmak isteyen İsrail, resmi X hesabından yaptığı açıklamada, “Hamas’ın Türk vatandaşlarını öldürdüğü” yalanını ortaya attı. 

Türk vatandaşı olan siyonist katilin soykırım suçuna karıştığını ifşa eden İsrail, isminin “Yuval Gabbay” olduğu açıklanan İsrailli için taziye mesajı yayımlandı. Kassam Tugayları tarafından öldürülen Türkiye ve İsrail vatandaşı Gabbay’ın yedek binbaşı olarak İsrail ordusunda aktif bir şekilde görev yaptığı öğrenildi.

İSRAİL ORDUSUNA KATILAN SİYONİSTLERDEN TEPKİ ÇEKEN PAYLAŞIM

Türkiye’de yaşayan Umay Akçay ile Mine Gümüşkaya isimli şahıslar, sosyal medya hesaplarından İsrail ordusuna katıldığını duyurdu. Paylaşımların ardından vatandaşlardan yoğun tepki geldi. Suç duyurusu bulunulan isimlere, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından soruşturma başlatıldı.

FİLİSTİNLİ SİVİLLERE ATILAN BOMBALARA KALP ÇİZDİ

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda Mine Gümüşkaya, İsrail’in çocuk, kadın, erkek, yaşlı, engelli demeden Gazzeli sivillerin üzerine attığı bombalara İbranice yazılar yazdı ve kalp çizdi. 

“YAŞAMI HAKETMİYORLAR”

Yahudi bir iş adamıyla evli olan yazar Azra Kohen, Filistinli sivilleri suçlayarak manipülasyonlarda bulundu. Azra Kohen, Refah konusunda paylaşım yapmamasını eleştiren bir takipçisine verdiği cevapta Filistinlilerin çocuklarını, ‘3 saat önceden uyarılar yapılmasına rağmen bombaların atılacağı yerlere bilerek götürdüğünü‘ söyledi. Kohen, “Yavrusunu korumayan yem eden hiçbir kimse yaşamı hak etmiyor” yorumu yaptı. Siyonist Kohen’in bu sözleri büyük tepki çekti. 

“GAZZE’DEN SONRA ANADOLU’YU İŞGAL PLANI YAPIYORUM”

Türk vatandaşı olduğu iddia edilen ve Türkçe gönderiler paylaşan Dean Shmuel Elmas isimli siyonist, Türkiye’yi hedef alan bir paylaşım yaptı. Türkiye’nin bulunduğu bir haritayı tuttuğu bir fotoğrafını soykırımcı siyonist, “Gazze’nin işgalinin sonuna yaklaşırken Anadolu’nun işgal planlarını yapmaya başladım” ifadesini kullanarak sözde ironi yaptı. Siyonist Elmas, bu ifadeleriyle büyük tepki çekti.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir